Salona gaisa filtriem atlaide -25%

Salona gaisa filtriem atlaide -25%

14:22, 27.Decembris Skatīts Administrācija Komentāri

“Marteks auto” veikalā  salona gaisa filtriem atlaide -25%.

 

Kāpēc automašīnām nepieciešams mainīt salona gaisa filtrus?

Salona gaisa filtri nodrošina, lai ikdienā braucot pa putekļainām ielām vai ceļiem, mēs neelpotu  putekļus vai putekšņus, kas var tikt iesūkti caur ventilāciju salonā. Toties aktīvās ogles filtri novērš nepatīkamo smaku veidošanos.

Lietus (mitrā) laikā – filtriem (mitruma dēļ) gaisa caurplūde samazinās līdz pat 3 - 4 reizēm. Savukārt pēc izžūšanas filtri vairs nekalpo kā sākumā, gaisa caurlaidība samazinās vismaz uz pusi, kas apgrūtina salona ventilatora darbību un paātrina tā nolietošanos, kā arī palielina logu aizsvīšanu un aukstā laikā aizsalšanu no iekšpuses.

Salona filtru ražotaji iesaka tos mainīt. Vislabāk to darīt rudenī un pavasarī, bet ņemot vērā tagadējos laika apstākļus maiņa nepieciešama arī ziemā.

Pētījumos ir atklājies,  ka pēc pusgada salona filtrā sāk nostiprināties un veidoties baktērijas, kuras pie ieslēgtas ventilācijas iekļūst salonā un tālāk jau elpceļos, kas noved pie alerģiskām slimībām un citām elpvadu problēmām.

 

Mēs, rūpējoties par jūsu un jūsu auto veselību, piedāvājam atlaides salona gaisa filtriem!

Gaidām jūs "Marteks auto" veikalā Brīvības ielā 2e-1, Jēkabpilī. Tālr. Nr. +371 65230333, mob. +371 26015828, e-pasts: info@marteks.lvKomentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru