Mārtiņš Svilis izcīna uzvaru Biržu rallijkrosā

Mārtiņš Svilis izcīna uzvaru Biržu rallijkrosā

12:40, 10.Jūnijs Skatīts Administrācija Komentāri

9.jūnijā Salas novada, Salas pagastā, Biržos, autotrasē ''Baroni'' aizvadīts Latvijas rallijkrosa čempionāta 2018. gada sezonas otrais posms “SKN Grand Prix”.

Kā ierasts sacensības trasē “Baroni” pulcēja atpazīstamus uzvārdus un sniedza skatītājiem aktīvu, atraktīvu un autosporta piepildītu sestdienu. Sacensību Super 1600, LADA RX, OPEN un Touring 2000, klasēs startēja 34 braucēji.

Visplašākais dalībnieku skaits, kā ierasts, Biržos piedalījās LADA RX klasē. Tur 14 braucēju konkurencē uzvaras laurus plūca Emīls Krūmiņš, aiz sevis atstājot jēkabpilieti Matīsu Vasili un Kristapu Kapaču.

Touring 2000 klasē 12 braucēju konkurencē vietas uz pjedestāla sadalīja Kristaps Grunte, kas ierindojās 1.vietā, Jānis Olle – 2. vietā un 3.vietā – Raivis Galviņš.

Super 1600 klasē ātrākais rezultāts un iegūta 1. vieta Arnim Odiņam, 2. vieta Jānim Spundiņam un 3. vietā Roberts Vītols.

OPEN klasē šodien ātrākais jēkabpilietis Mārtiņš Svilis, aiz sevis atstājot braucēju no Baltkrievijas Vadzim Kishkurna un sportists no Igaunijas Marko Andreas Muru.

 

Info: biedrība "SKN Sports"

Foto: SantA Foto
Komentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru