Iesaisties akcijā ''Riepa ar rītdienu!'' un bez maksas nodod vecās riepas

Iesaisties akcijā ''Riepa ar rītdienu!'' un bez maksas nodod vecās riepas

18:24, 14.Novembris Skatīts Administrācija Komentāri

SIA "Marteks" ir pievienojies Latvijas Riepu apsaimniekošanas asociācijas biedru radītajai sociālajai iniciatīvai "Riepa ar rītdienu!". Atpazīstamības zīme "Riepa ar rītdienu!" apliecina, ka importētājs ir noslēdzis līgumu ar nolietoto riepu apsaimniekotāju. Tas nozīmē, ka, pērkot riepas ar šo zīmi, pircējs varēs bez maksas atstāt tikpat lielu skaitu savas nolietotās riepas konkrētajā tirdzniecības vietā.

Papildinot nolietotu riepu apsaimniekošanas procesus ar inovatīviem risinājumiem, ir iespējams motivēt ikvienu nolietotās riepas nodot atkārtotai pārstrādei, nevis novietot tās nepiemērotās vietās, kā arī atstāt apkārtējā vidē.

Šī projekta ietvaros plānots nodrošināt gan riepu savākšanu no patērētājiem, gan nogādāšanu uz pārstrādes iekārtu un arī pašu pārstrādi. Šis projekts ir pozitīvs “zaļās” sadarbības signāls kā patērētājiem, tā arī uzņēmējiem.

Zīme “Riepa ar rītdienu!’ kalpo kā apliecinājums, ka, iegādājoties jaunas riepas ar šo marķējumu, nolietotās riepas konkrētajā, t.sk. arī "Marteks auto", tirdzniecības vietā cilvēks proporcijā 1:1 varēs atstāt bez maksas.

Video sižets LNT raidījumā 900 sekundes par šo iniciatīvu aplūkojams šeit.

 

Info, foto: lraa.lv

 Komentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru