Mazgā pats savu auto ''EHRLE'' pašapkalpošanās automazgātavā Jēkabpilī, Zemgales ielā 4

Mazgā pats savu auto ''EHRLE'' pašapkalpošanās automazgātavā Jēkabpilī, Zemgales ielā 4

19:29, 1.Augusts Skatīts Administrācija Komentāri

Saistībā ar lielo interesi par mazgāšanas procesu, publicējam detalizētu aprakstu par to, kā pareizāk un ātrāk nomazgāt savu auto.


Tā darbojas izmantojot četras programmas, kas pilnībā nodrošina jūsu mašīnas perfektu tīrību:

  • Sāciet auto mazgāšanu ar programmu „Mazgāšana”, nospiežot pogu „1”– ar karstu, mīkstinātu ūdeni un pulveri veiciet auto mazgāšanu, rūpīgi virzot mazgāšanas pistoli no auto augšpuses uz leju.
  • Programma „Skalošana” – notiek skalošana ar tīru ūdeni, nospiediet pogu „2”, noskalojam no auto pulveri, lai varētu uzklāt vasku. Vasks neiedarbosies, ja nenoskalosiet pulveri.
  • Nospiediet pogu „3” - programma „Vaskošana” – karsts, mīkstināts ūdens un vasks nodrošina automašīnas lakas aizsardzību, līdz ar to labāk aizsargās auto pret netīrumiem un nākamajā mazgāšanas reizē auto kopšana būs ātrāka.
  • Programma „Spodrināšana”, nospiediet pogu „4” – demineralizēts ūdens ar spodrinātāju nodrošina papildus spīdumu, turklāt ūdenim nožūstot neatstāj traipus uz auto. Svarīgi pabeigt auto mazgāšanu tieši ar šo programmu,  arī gadījumā, ja neizvēlaties programmu “Vaskošana”. Pēc skalošanas auto nav jānoslauka.

Vienlaikus šī automazgātava var apkalpot četrus automašīnu mazgātājus, kā arī ir iespēja izmantot putekļu sūcēju, vienlaicīgi divu auto salonu tīrīšanai.

Auto mazgāšana ‘’EHRLE’’ automazgātavā ieekonomēs gan jūsu laiku, gan naudu. Pakalpojums maksā vismaz divreiz lētāk kā citās automazgātavās. Norēķināties par auto mazgāšanu var skaidrā naudā un izmantojot atslēgas sistēmu. Atslēgas sistēma darbojas kā apmaksas karte, ko pēc ieskatiem varat papildināt par jebkuru summu. Papildināt atslēgu var turpat automazgātavā un veikalā “Marteks auto” Brīvības ielā 2e-1, Jēkabpilī.

Automazgātavā, ir iespēja samainīt eiro banknotes pret eiro monētām naudas maiņas automātā, bez komisijas maksas.

Nesen šāda veida “EHRLE” pašapkalpošanās automazgātava atvērta arī Līvānos, Rīgas ielā 209.

‘’EHRLE’’ pašapkalpošanās automazgātava – tas ir ātri, lēti un ērti!Komentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru