SIA ''Marteks'' saņem sertifikātu ''STIPRĀKAIS LATVIJĀ 2017''

SIA ''Marteks'' saņem sertifikātu ''STIPRĀKAIS LATVIJĀ 2017''

13:04, 27.Marts Skatīts Administrācija Komentāri

SIA "Marteks" ir saņēmis sertifikātu "STIPRĀKAIS LATVIJĀ 2017". Sertifikāts “STIPRĀKAIS LATVIJĀ" tiek piešķirts finansiāli stabiliem Latvijas uzņēmumiem. Tas apliecina, ka uzņēmumam ir laba kredītvēsture un pārvaldība.

 

Svarīgākie kritēriji sertifikātu “STIPRĀKAIS LATVIJĀ 2017" piešķiršanai ir augsts kredītreitings, kas prognozē zemu saistību neizpildes risku 90 un vairāk dienu laikā divpadsmit nākamajos mēnešos. Uzņēmumu kredītspēja tiek novērtēta un reitingi tiek noteikti pēc kredītreitinga principa, kas sastāv no informācijas par finanšu pienākumiem, parāda maksājumu vēsturi, finanšu rezultātiem – apgrozījumu, rentabilitāti, likviditāti, pašu kapitālu, citām attiecībām un to izmaiņām. Tiek vērtētas darījumu attiecības, juridiskie ierobežojumi, uzņēmējdarbības risks un cita būtiska informācija. Kopvērtējums sastāv no vairāk nekā 100 dažādiem mainīgiem lielumiem, kas var ietekmēt uzņēmuma kredītreitingu.

 

Kredītu birojs saņem datus no Valsts Uzņēmumu reģistra, Valsts Ieņēmumu dienesta, kredītiestādēm – komercbankām, līzinga kompānijām un citiem aizdevējiem, kā arī būvniecības, tirdzniecības, enerģētikas un citu nozaru uzņēmumiem, ar kuriem ir vienošanās par sadarbību datu apmaiņā.

 

Ieguvumi saņemot sertifikātu:

  • lielāka uzticība uzņēmumam gan Latvijā, gan ārzemēs,
  • atzinība no sadarbības partneru puses,
  • papildus konkurences priekšrocības,
  • apstiprinājums uzņēmuma labai reputācijai,
  • apstiprinājums spējai saskaņot profesionālās un personiskās biznesa intereses,
  • spēcīgāka uzticama darba devēja pozīcija.

 

Uzņēmumu saraksts, kuri ieguvuši "STIPRĀKAIS LATVIJĀ 2017" sertifikātu, aplūkojams šeit.

Info: kib.lv

 Komentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru