Bosch Car Service jaunais pakalpojums - 24 stundu tehniskā palīdzība ceļā

Bosch Car Service jaunais pakalpojums - 24 stundu tehniskā palīdzība ceļā

19:18, 8.Jūlijs Skatīts Administrācija Komentāri

Agrāk vai vēlāk gandrīz katram autovadītājam ceļā nākas saskarties ar situāciju, kad auto piemeklējusi tehniska kļūme, ko paša spēkiem atrisināt nav iespējams. Jo nepatīkamāk, ja tas noticis tālu no mājām, neapdzīvotā vietā, naktī vai sliktos laika apstākļos.

Ļoti noderīgs šādās reizēs ir autoservisu tīkla Bosch Car Service jaunais pakalpojumus – 24 stundu palīdzība. Tas darbojas visās trīs Baltijas valstīs un ļauj visu diennakti jebkurā Latvijas, Lietuvas vai Igaunijas vietā saņemt kvalificētu palīdzību, ja auto nonācis ceļmalas grāvī, iestidzis smiltīs vai sniegā, tam beigusies degviela, nepieciešama riepas maiņa, dzinēja iedarbināšana ar savienotājvadiem u.tml. Ja problēma nav atrisināma negadījuma vietā, evakuators cietušo auto nogādās tuvākajā Bosch Car Service stacijā. Citu valstu prakse liecina, ka par īpaši noderīgu šādu palīdzību uzskata sievietes, kuras auto vada ikdienā.

24 stundu palīdzības servisa polise gadam maksā 23 eiro un to var iegādāties jebkurā Bosch Car autoservisā. Jāpiebilst, ka visā Baltijā šobrīd ir 36 šādi servisa punkti un 10 no tiem atrodas Latvijā (sīkāk:http://www.boschcarservice.lv).


Palīdzība Latvijā piesakāma pa tālruni 67 869 870 un polisi var nopirkt:
SIA „Marteks”
Brīvības iela 2e-1
Jēkabpils, LV-5201
Tel. 22334640
e-pasts: info@marteks.lvKomentāri (
)

Pievienot jaunu komentāru